Spremanje za evropsko proljeće: Fudbaleri Partizana počeli pripreme za nastavak sezone
Fudbaleri Partizana počeli su danas pripreme za proljećni dio sezone, saopštio je klub iz Humske.
Trener Partizana Gordan Petrić na raspolaganju je imao 26 igrača, a Rikardo Gomeš, Bibars Natho, Kvinsi Menig, Fuseni Dijabate i Patrik Andrade priključiće se ekipi u utorak, 27. decembra.
Fudbaleri Partizana su jučes počeli sa lekarskim pregledima poslije pauze, a danas su im izeti uzorci za biohemijsku analizu krvi. Do kraja nedelje planiran je po jedan prepodnevni trening.
Partizan je prvi dio sezone u Superligi Srbije završio na drugom mjestu na tabeli sa 10 bodova manje od Crvene zvezde. “Crno-bijeli” će prvi meč u nastavku sezone odigrati četvrtog februara protiv Napretka u Kruševcu.
Partizan će u februaru igrati dvomeč protiv Šerifa u 1/16 finala Lige konferencija.
