Srećno momci! Fudbaleri Srbije otputovali na Svjetsko prvenstvo VIDEO
Fudbaleri Srbije otputovali su na Svjetsko prvenstvo.
Predvođeni selektorom Draganom Stojkovićem Piksijem, sa aerodroma “Nikola Tesla” krenuli su put Maname gdje će 18. novembra odigrati prijateljsku utakmicu protiv Bahreina.
Odlazak u u Dohu previđen je dan kasnije, dok će prvu utakmicu na SP u Kataru “Orlovi” odigrati protiv Brazila 24. novembra.
Evo kako je izgledao sam odlazak na aerodrom:
"Orlovi" krenuli na aerodrom, odakle lete za Bahrein pic.twitter.com/sFn1oKDILK
— B92 Sport (@b92sport) November 15, 2022
