Srećno momci! Fudbaleri Srbije otputovali na Svjetsko prvenstvo VIDEO

Fudbaleri Srbije otputovali su na Svjetsko prvenstvo.

Predvođeni selektorom Draganom Stojkovićem Piksijem, sa aerodroma “Nikola Tesla” krenuli su put Maname gdje će 18. novembra odigrati prijateljsku utakmicu protiv Bahreina.
Odlazak u u Dohu previđen je dan kasnije, dok će prvu utakmicu na SP u Kataru “Orlovi” odigrati protiv Brazila 24. novembra.
Evo kako je izgledao sam odlazak na aerodrom:

Srbija će drugi susret G grupe igrati protiv Kameruna 28. novembra, dok je treći meč protiv selekcije Švajcarske 2. decembra.
Pogledajte kakva atmosfera vlada među fudbalerima Srbije:

Svjetsko prvenstvo u fudbalu na programu je od 20. novembra do 18. decembra 2022. godine u Kataru.