Svjetske šampione morali helikopterima da evakuišu iz mase VIDEO
Više od pet miliona ljudi sjatilo se na ulice Buenos Ajresa gdje su pozdravili nove šampione svijeta. Fudbaleri Argentine su se kroz grad vozili autobusom, a onda su iz mase morali da odu – helikopterom.
Ljudi su pokušavali da skoče sa mosta na autobus, dešavali su se razni incidenti i padovi, ali je sve na kraju bilo u znaku velike fešte.
Na kraju, Lionel Mesi i ekipa su helikopterima odvezeni, a odozgo su pozdravili još jednom narod.
https://www.youtube.com/watch?v=fwcosLe3qBg&embeds_euri=https%3A%2F%2Fwww.nezavisne.com%2Fsport%2Ffudbal%2FSvjetske-sampione-morali-helikopterima-da-evakuisu-iz-mase-VIDEO%2F750542&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_title
