Tegeltija upozorio medije: Ko vrijeđa Borac i Banjaluku neće moći na stadion
Predsjednik Fudbalskog kluba Borac Milan Tegeltija nakon što je reagovao na kritike da je Borac protiv Sarajeva stigao golom iz ofsajda, nastavio je da preko društvenih mreža diskutuje o dešavanjima nakon meča.
Ovaj put je poslao upozorenje sedmoj sili.
“Svim medijima i novinarima koji u svojim objavama vrijeđaju i omalovažavaju FK Borac ili nekog iz FK Borac, Banjaluku, Republiku Srpsku, te publiku i navijače u BL, ubuduće će biti uskraćene novinarske akreditacije i pristup Gradskom stadionu u Banjaluci te svaka druga saradnja”, naveo je Tegeltija.
Свим медијима и новинарима који у својим објавама вријеђају и омаловажавају ФК Борац или неког из ФК Борац, Бањалуку, Републику Српску, те публику и навијаче у БЛ, убудуће ће бити ускраћене новинарске акредитације и приступ Градском стадиону у Бањалуци те свака друга сарадња
— Милан Тегелтија (@Milan_Tegeltija) October 18, 2023
