Vučić odgovorio Zvezdi na molbu da pusti navijače na stadion!
Jedna od najvažniji sportskih tema ovih dana je da li će Krizni štab dozvoliti prisustvo navijača na meču šesnaestine finala Lige Evrope Crvena zvezda – Milan.
Predsjednik Srbije, Aleksandar Vučić, koji gostuje na televiziji Pink u emsiji Hit Tvit, je pričao o ovoj temi.
“Večeras sam dobio više poziva da li će biti navijača na meču Milan-Zvezda, nego nešto za vakcine. Struka če donijeti odluku, oni su tražili 15, 16 hiljada ljudi. Ne znam, vidjećemo sutra, podržaću svaku odluku Kriznog štaba makar ona bila i negativna”, rekao je predsjednik Vučić, prenosi “Objektiv.rs”.
Podsjetimo, Zvijezda je poslao je danas pismo predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću sa molbom da razmotri mogućnost organizacije utakmice u četvrtak protiv Milana u Ligi Evrope, sa 15.000 navijača na tribinama, što je 30 posto ukupnog kapaciteta stadiona.
