Drama na nebu okončana tragedijom! Srušio se helikopter, najmanje 17 vojnika poginulo

Najmanje 17 vojnika poginulo je kada se srušio vojni helikopter nadomak Najrobija, glavnog grada Kenije, izjavio je neimenovani policijski službenik.

On je rekao da su vojnici krenuli na vojnu vježbu i da se nesreća dogodila u mjestu Ole-Tepesi u okrugu Kadžiado.
Prema njegovim riječima, šestoro ljudi je spaseno i zadobili su teže povrede.
Policajac je govorio anonimno, jer nije ovlašćen za davanje izjava medijima, javlja AP.
Vojska Kenije potvrdila je da se helikopter srušio, ali ne i broj žrtava, jer ne želi da objavljuje veće gubitke među vojnicima.
Policijski službenik tvrdi da su se u helikopteru nalazila ukupno 23 vojnika.

Oznake: Drama, helikopter