Naredio ukidanje antiepidemioloških mjera: Kim Džong Un proglasio pobjedu u borbi s koronom
Sjevernokorejski lider Kim Džon Un proglasio je pobjedu u borbi s virusom korona.
Prošle nedjelje sjevernokorejske vlasti su saopštile da su se oporavili svi pacijenti sa simptomima ove virusne groznice, što označava i kraj prvog talasa pandemije virusa korona koji je izbio sredinom maja.
