Oglasili se iz Bijele kuće: Bajden se osjeća dobro – ima blage simptome korone
Američki predsjednik Džozef Bajden i dalje ima blage simptome kovida 19 i osjeća se dobro, rekao je koordinator Bijele kuće za kovid Ašiš Dža.
Američki predsjednik Džozef Bajden i dalje ima blage simptome kovida 19 i osjeća se dobro, rekao je koordinator Bijele kuće za kovid Ašiš Dža.