Reagovao i gradonačelnik: Razbijen jevrejski restoran u Londonu

Dragan | BL Portal

Košer restoran u sjevernom Londonu je razbijen, javlja Džuiš njuz, a reagovo je i londonski gradonačelnik Sadik Kan.

Na restoranu su razbijena stakla, a na nadvožnjaku koji se nalazi nekoliko desetaka metara dalje napisano je “Sloboda Palestini”.

“Nema tolerancije za mržnju u našem gradu. Ostajem u bliskom kontaktu s policijom. Ko god je ovo napravio, osjetiće svu silinu zakona. Stojim uz londonske jevreje. Danas i uvijek”, napisao je Kan. a prenosi Indeks.

Oznake: London, restoran