Sada može da izađe iz karantina! Francuski predsjednik više nema simptome korone

Francuski predsjednik Emanuel Makron više ne pokazuje simptome kovida 19, saopšteno je danas iz Jelisejske palate.

Makron (43) sada može da izađe iz karantina poslije sedam dana koje je proveo u predsjedničkoj rezidenciji La Lantern, nedaleko od Versajske palate, dodaje se u saopštenju.

On je bio pozitivan na testu za virus korona 17. decembra, nakon brojnih sastanaka sa evropskim zvaničnicima na samitu u Briselu.

Makron je imao glavobolju, suv kašalj i bio je iscrpljen nekoliko dana, ali mu se zdravstveno stanje juče popravilo.

Oznake: korona, Makron, simptomi