Pao dogovor: Rusija i Amerika nastavljaju saradnju u svemiru
Rusija i SAD nastaviće da sarađuju na Međunarodnoj svemirskoj stanici (ISS) nakon 2024. godine, javlja Interfaks, pozivajući se na zvaničnika ruske svemirske agencije “Roskosmos”.
Rusija i SAD nastaviće da sarađuju na Međunarodnoj svemirskoj stanici (ISS) nakon 2024. godine, javlja Interfaks, pozivajući se na zvaničnika ruske svemirske agencije “Roskosmos”.