Auto uništen, stub oštećen! Zbog nesvakidašnje nesreće cijelo selo ostalo bez struje VIDEO

Zbog saobraćajne nesreće koja se desila jutros, cijeli Begeč nije imao struje.

Nisu poznati detalji nesreće, ali se zna da je automobil uništen, a oštećen je i stub.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Uništen automobil i zamena oštećenog stuba vidi se na snimku koji je objavljen na 192.rs.

Oznake: nesreća, struja