Kako Jadranko “krstari” Banjalukom: U Njemačkoj normalno, ovdje kažu vidi budale VIDEO

Dobra vožnja uz dobru muziku….Bez obzira na vrućinu, jedan Banjalučanin na svom biciklu odlučio je da uljepša dan i sebi i drugima. Dok pedala centrom grada, sa zvučnika zakačenog na njegov bajs, čuju se zvukovi simpatične pjesme……
,,Ovo je u Njemačkoj normalno. Ovdje kažu vidi budale”, uz smijeh za BL portal kaže Jadranko Vučić.
Vučić dodaje da radi u Njemačkoj i da uz muziku na biciklu svaki dan odlazi na posao.