Loše vrijeme im nije pokvarilo zabavu: Tri momka se bacala na pod i klizala po kiši VIDEO

Ponekad vam ni loše vrijeme ne može pokvariti zabavu.

Dokaz za to su trojica muškaraca koji su iskoristili priliku da se na kišom okupanoj splitskoj Pjaci bace na pod i otkližu.
Na videu koji je objavio Radio Dalmacija čuje se kako je njihova predstava privukla i brojne gledaoce koji su im pljeskali i navijali.

Sudeći po komentarima, zabavili su i ekipu na Fejsbuku.
“Nima Splita do Splita”, “Najluđi grad na svijetu i okolini”, “A ludega grada”, “Kad će kod nas, Splite pošalji Zadru”, “Ovo i da ne piše, znalo bi se da je Split”, “Zato se Split zavoli i voli”, “Bogami ovo samo u Splitu možeš vidjeti”, bili su neki od komentara.

Još jedan snimak vesele ekipe objavila je i Makarska danas, a na njoj se vidi kako su navijače dobili iz obližnjih kafića.

Oznake: kiša, klizanje, Split