Samo veselo, ministre! Đokić zaigrao kolo na svečanosti u Banjaluci VIDEO

Ministar energetike i rudarstva Republike Srpske Petar Đokić prisustvovao je danas obilježavanju Dana ustanka naroda u BiH protiv fašizma.

Obilježavanje je održano u Banjaluci kod Spomenika palim Krajišnicima na Banj brdu.
Đokić je ovu priliku iskoristio da se druži sa građanima, a u jednom momentu je zajedno sa gradonačelnikom Stanivukovićem zaigrao i kolo sa prisutnim narodom.