Smislio kako da “sačuva” parking mjesto: Zauzeo trotoar i stavio znak “Nosi pauk”

Dok neki Beograđani bahato prefarbavaju parking mjesta, drugi ih barijerama čuvaju za sebe, piše Telegraf.

Čunjevi, letve, stolice, kutije, svega toga smo se nagledali na gradskim ulicama i parkinzima, ali lance još nismo vidjeli. Tačnije, čunjeve na lancima.
Neko se i toga dosjetio, pa je dva narandžasta čunja vezao lancima za svoju kapiju i tako sačuvao parking mjesto u Udbinskoj ulici na Banovom brdu.
Osim što je zauzeo trotoar čak je stavio i znak “Nosi pauk”.

Oznake: parking