Žestoka terapija: Borba protiv stresa uništavanjem automobila tenkom ili oružjem VIDEO
Ova godina je ponajviše zbog pandemije korona virusa definitivno za zaborav, pa je potrebno učiniti sve kako bi se sačuvao zdrav razum.
Neki će za relaksaciju izabrati šetnju, društvene mreže i slično, dok su drugima potrebne “ekstremnije metode”. Jedna od njih je posjeta Rage Yardu, koji predstavlja “terapiju” uništavanjem automobila.
Terapija podrazumijeva uništavanje automobila oružjem, a oni kojima ni to nije dovoljno mogu odabrati čak i tenk Chieftain težak 56 tona. Radi se o istom modelu tenka koji se pojavio u filmu Brzi i žestoki 6 (Fast and Furious 6).
Rage Yard se nalazi u Velikoj Britaniji, a u SAD postoji slična aktivnost koja podrazumijeva uništavanje kuća i automobila uz pomoć tenkova, prenosi Avaz.
